اخبار دفتر

صدور بیش از 900 گواهی به صورت مجازی، پایان کار اولین همایش ملی تنوع زیستی دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از 900 گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، مدیرکل موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی ودبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی گفت: با صدور بیش از 900 گواهی برای شرکت کنندگان در همایش و کارگاه های آموزشی، و نیز ارائه دهندگان مقالات فعالیت دبیرخانه عامی اولین همایش ملی تنوع زیستی به کار خود پایان داد.


مدادی گفت: در کنار استقبال گسترده محققین و دانشجویان از همایش، سطح کمی و کیفی بالای مقالات  ارائه شده،  اجرای تمام فرایندهای همایش به صورت مجازی از ویژگی های این همایش بود که در مرحله صدور گواهی ها نیز رعایت شد. به نحوی که همایش کاملا بدون مصرف کاغذ به انجام رسید. ضمن آن که گواهی های صادره دارای کد اصالت بوده و قابل استعلام در سامانه vcert.ir است.


وی افزود: متن کامل مقالات به زودی از طریق پایگاه civilica دراختیار علاقمندان خواهد بود و مجموعه خلاصه مقالات نیز به صورت الکترونیکی منتشر خواهد شد. 


دبیر اولین همایش ملی تنوع زیستی در پایان ضمن تشکر از همه دست اندکاران کمیته های اجرایی و علمی همایش و محققین و اساتادان و دانشجویان که با استقبال قابل توجه، باعث غنا و ارتقای همایش شدند، ابراز امیدواری کرد با راه اندازی دبیرخانه دائمی همایش تنوع زیستی در دفتر موزه ملی تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی شاهد تداوم این فعالیت علمی باشیم.
بيشتر